Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Rendeltem 1 usb s studio...

Rendeltem 1 usb s studio mikrofont Behringer c-1u szerintetek integrált hangkártyával is jók lesznek a hang felvételek minőségei?

Figyelt kérdés

2013. aug. 29. 16:00
 1/3 Turismo ***** válasza:
Nekem is ugyanilyen mikrofonom van. A hangminőségtől nem kell félni, szerintem a hangerő az, ami egy kicsit gyenge, de egyébként nagyon szép minőségben vesz fel nagyon megvagyok vele elégedve. Vettem már fel vele külön gitárt, éneket, beszédet, külön hangfalból szóló zenét és sosem volt baj a minőséggel mindig is nagyon szép tiszta volt, csak be kell állítgatni a dolgokat! :D
2013. aug. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Behringer c-1u mikrofon azért USB-s mert beépített hangkártyát tartalmaz, tehát a hangfelvétel minősége független lesz az integrált hangkártya minőségétől.
2013. aug. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
hogy kell beállítani hogy minden jó legyen? :D
2015. júl. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!