Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » PSP-t vásárolnék, de melyiket...

PSP-t vásárolnék, de melyiket vegyem?

Figyelt kérdés

a psp-t kb 15000 ért akarnám megvenni, használtan.

e1004 et vagy 3004 et.segítenétek hogy melyiket vegyem meg, vagy ha tudtok ajánlani mást az is jó..



itt van pár amit találtam, szerintetek melyik éri meg a legjobban??


1.

[link]


flasalt..

2.

[link]


ez a e1004, kivan flash-eltetve, csak nem tom hogy mivel nincs rajta wifi, az menyire zavaró játékok terén?!!!


3.

[link]



Még az a kérdésem hogy kb a játékok ha játszom velük akkor szép a kép, azaz nem pixeles? Mert a youtuben nézet felvet videók, mind nagyon csúnyák, így nem nagyon látom hogy milyen a grafika egyes játékoknál...



2013. okt. 27. 13:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen 3004et vegyél ha veszel.
2013. okt. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

3. ik nekem kicsit kamunak tűnik... [jah sose utalj pénzt előre mert vissza élhetnek vele...]


1. Ez a psp 1 szar...


2. Nekem ez a legszimpatikusabb... sztem ezt vedd sztem még a + mani a 3 játékért simán megéri


Youtube vidiket vedd feljebb ne 240p vagy 360p nézz hanem olyat ahol van hd vagy 480p legalább...

Illetve psp 3000-resnek van a legjobb képe a psp-k közül...

2013. okt. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

értem.

köszi a válaszokat.


Én is inkább a 3004-et választanám, és akkor az lesz. :)

2013. okt. 27. 15:51
 4/8 A kérdező kommentje:
ja az 1. és a 2. at nem keverte ossze??
2013. okt. 27. 15:53
 5/8 anonim ***** válasza:

De igen bocsi :D az 1.est vedd meg :D


És sztem személyesen vedd át minden képpen

Igy kizárod hogy átverjenek és megnézheted hogy jól müködik-e

2013. okt. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3004-et vegyél mindenképp. Én is pár hete vettem egyet vaterán, flashelni fél órába sem telik, szóval nem muszáj alapból flasheltet venni.
2013. okt. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
saját magadnak is ki tudod flashelni ja.. hihetetlenül egyszerű. és az a legjobb, hogy sehogyan se tudod elcseszni.
2013. okt. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen igen.. néztem is ilyen témában videokat...
2013. okt. 29. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!