Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Összeállítatok nekem BlueChipe...

Összeállítatok nekem BlueChipen (lehet más ilyen pc összállítós oldal is) egy olyan PC konfigurációt ami játékra van és kijön kb 130 ezerből?

Figyelt kérdés
Továbbá ha most veszek egy ilyen gépet akkor mennyi idő múlva kell újítanom, hogy szépen fussanak rajta a játékok?

2013. okt. 29. 22:44
 1/3 Tom Benko ***** válasza:
Attól függ, mit szeretsz játszani. Én például játékból LFS-t szoktam építeni, meg tanulgatom a Java programozást.
2013. okt. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A most megjelenő játékokra gondolok. :) Mi az az LFS? :)
2013. okt. 30. 10:19
 3/3 Tom Benko ***** válasza:
Linux from scratch. Az is most jelent meg. Egyébként egy megfelelő gépet nem nehéz összerakni. Nézd meg egy csomó játék ajánlott konfigját, és igyekezz kb. azokat a paramétereket hozni az elemekkel.
2013. okt. 31. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!