Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Telepítés után eltűnt 460GB-ny...

Telepítés után eltűnt 460GB-nyi hely a gépről, hova?

Figyelt kérdés

Kicsit fura a kérdés, így történt: újra akartam húzni a gépet, telepítésnél alapból nem engedett minden partíciót tötölni, volt egy 18 gigás és egy 460gigás, ebből csak a 18asra engedte felpakolni a windows-t. Elindul a windows fut minden, viszont sehol nem találom a maradék cuccot és 1 giga szabad helyem van már csak.

Első bekapcsnál még Vezérlőpult/Rendszer és biztonság/alul a partíciók létrehozása és formázásánál látta, viszont nem tudtam használni. Restart után viszont onnan is eltűnt :/


2013. nov. 13. 17:58
 1/5 A kérdező kommentje:
Inicializálni kéne, bent is vagyok a lemezkezelőben, de azt írja I/O eszközhiba miatt nem lehetett a kérést végrehajtani :/ :/
2013. nov. 13. 18:14
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg haldoklik a vinyód...
2013. nov. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem enged inicializálni, mert hogy "media write protected".


Egy éves a laptop, egy év után csak nem kéne h baja legyen :/

2013. nov. 13. 20:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Írásvédett a vinyó. Szerinted nincs baja?
2013. nov. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

valami baja nyilván van, mert egy hete kb még működött rendesen most meg nem férek hozzá :/


se formázni, se partíciót nyitni róla se semmi. az a szar hogy amúgy a win7 fut meg minden, csakhát nincs elég hely arra sem kb hogy használjam a gépet.

2013. nov. 13. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!