Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Csak Apple laptopokra tudok...

Csak Apple laptopokra tudok MacOS-t telepíteni?

Figyelt kérdés

[link]

Itt azt írják lehet rá tenni, de az oldalon, ahol meg lehetne rendelni nem írják



2013. nov. 15. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehetni lehet, de jó sokat kell vele szívni, hogy rendesen működjön.
2013. nov. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg lehet rá "hackelni", de iszonyat sok munka, és szinte biztos, hogy mikrofon, kamera, touchpad.. stb. közül leg. 1 nem fog működni!
2013. nov. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Egyébként a hardvertől függ.. AMD-s procikra pl. kb lehetetlen. Intelre nagy valószínűséggel lehet.

Egyébként tőle érdeklődj: [link]


Ő egyébként fel is telepíti neked (mindent, normálisna, le is teszteli.. stb.) 10-20ezer forint közötti összegért.

2013. nov. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm
2013. nov. 15. 22:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, de virtuálisan rátudod tenni Windowsos gépre is (pl Vmware), vagy rá tudod tenni a Hackintosh-t, bár azt nem ajánlom, igaz még nem használtam, de nem hallottam róla túl sok jót :D :D
2017. szept. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!