Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Adott egy laptop, melyet...

Adott egy laptop, melyet Windows 8-cal vettem meg és telepítettem rá a az Office 2013 egy eredeti kulccsal (természetesen megvettem). Hogyan tudnám újraaktiválni az Office-t a Windows újratelepítése után, ha az megadná magát valami miatt?

Figyelt kérdés

Lementettem aktiválás után mindenféle programmal (pl. Advanced Tokens Manager) a szükséges fájlokat, de a ezek a Windows aktiválással együtt mentették és félek, hogy visszaállításnál emiatt nem működne. Továbbá az is érdekelne, hogy Windows 7-en vagy 8.1-en is lehet-e aktiválni az Office-t ugyanazzal a kulccsal? Ezek nagyon fontosak lennének nekem, mert nem kívánom újra megvenni a licensz-t.

A válaszakot előre köszönöm.


2013. dec. 3. 13:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Természetesen lehet aktiválni eredeti kulccsal. Újratelepítés után beírod a kulcsot és el van intézve.
2013. dec. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!