Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen windows-t vegyek a...

Milyen windows-t vegyek a PC-m hez?

Figyelt kérdés

A gépemen alapvetően játszani szeretnék nem túl nagy játékokkal de fontos hogy jól fussanak.

A konfigom:

CPU: Intel Pentium E5400 @ 2.70 2.70 ghz

Alaplap: Asrock G41M-S

Ram: 2GB DDR2 Kingston 1066 mhz

HDD: Samsung 250GB

Videókártya:ASUS GT210 1GB - EN210 SILENT/DI/1GD3 (LP)

Milyen windows-t tegyek a gépre? 32 vagy 64-bitest és melyik verziót win 7 vagy 8 stb..



2013. dec. 4. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen 32 bitest (4 gigától érdemes 64 bitest, mert a 32 bites csak 4 gigát tud megcímezni max, amiben benne van a videokártya is meg még más dolgok is). A Windows 8(.1) a modern ui-val egy rakás kaki, viszont gyorsabb, kisebb erőforrás igényű, mint a 7, szóval azt meg szerintem döntsd el te, hogy melyik a jobb, ízlés kérdése, én inkább a 7-et ajánlanám.
2013. dec. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnos most az a helyzet állt elő, mikor az igények és a lehetőségek igen távol állnak egymástól, én win7 32 bitet tennék rá ami kb. 25 000 Ft, a géped se ér sokkal többet :( .
2013. dec. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én javaslatom: Win7 SP1 32bit Home.

Vagy LinuxMint 16 Cinnamon, ha nem vagy játék függő. :-)

2013. dec. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én a Windows 8.1 Enterprise-t javaslom (töltsd le valahonnan).

Letöltöd hozzá az ingyenes GIGATweaker programot, amit ugyan Windows 7-re írtak, de Windows 8.1-en is működik (ezzel tudsz pár dolgot megváltoztatni a Windows 8.1 működésében). Töltsd le hozzá továbbá a szintés ingyenes Classic Shell legújabb verzióját, ezzel a Windows 8.1 gyatra Start menüjét tudod lecserélni. Mindkét program tud magyarul.

Nálam a Windows 8.1 Start menüje így néz ki. Meg nem mondod, hogy ez Windows 8.1 Enterprise. Pedig az. Második kép.

[link]

[link]

2013. dec. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vigyázat: Win 8.1-nek van pár alattomos hardver igénye, szóval alaposan utána kellene nézni, mielőtt azt felteszed. Még 8-ról sem tud mindenki 8.1-re frissíteni, akinek pár évnél idősebb a procija.
2013. dec. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2013. dec. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!