Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy a legcélszerűbb tölteni...

Hogy a legcélszerűbb tölteni a laptopot?

Figyelt kérdés
most vettem egy új asus laptopot és szeretném hogy minnél tovább tartson benne az akksi mert az acerembe 1 év után meghalt de ott kiszedtem a laptopból mert mindig hálózatról ment gondolom nem a legjobb ötlet volt erre már rájöttem ezért kérnék ebbe tanácsot vagy hallottam csepp töltésről az mi és a mostani laptopokba ilyen már van ???!
2013. dec. 5. 07:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Legjobb ha mindig 70%-on van az akksi kivéve persze akkor ha tudod, hogy most akksiról fogod használni. Állítsd meg a töltést 70%-on. Amikor napok alatt visszaesik a töltés mondjuk 50%-ra akkor indítsd el újra.


Ki is veheted, de az nem sokat számít ha amúgy sem töltöd. Viszont ha kiveszed, akkor időnként tedd is vissza nehogy végleg kisüljön. Száraz hűvös helyen tartandó.

2013. dec. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!