Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, hogy a...

Mit lehet tenni, hogy a laptopom gyorsabb legyen, illetve hogy "többet bírjon"? Tehát pl. hogy nagy grafikájú játékokat elbírjon, sok programot meg tudjak nyitni anélkül hogy szana-szét laggoljon mindent, stb?

Figyelt kérdés

2013. dec. 15. 21:38
 1/5 anonim válasza:
felhúzatod a procit, de nem ajánlom mert tönkre mehet tőle. vagy veszel bele jobb alkatrészeket.
2013. dec. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szinte semmit nem lehet tenni, mert a laptop nem arra való. Még ha bővíted is pl. rammal vagy bármivel, a hűtését akkor sem lehet megoldani. Hűtőpaddal pár fokot lehet hűteni, de az minimális és hosszú távon az sem megoldás.
2013. dec. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Politikusnak kell menni, és arrafele ingyen cserélik az elavult laptopokat a legújabbakra.
2013. dec. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pár fok? :) Láttál te már laptop hűtőt?

Egy 6000 forintos hűtő -10 fok... :)

2013. dec. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mivel évek óta csak laptopjaim vannak és hűtőm is van, így láttam és tudom, hogy mire képes. Fallout 3-al 80 fokos volt a proci, de pl. az Alan Wake már az intrónál 100 fokra nyomta. Az i7-es proci és az 1 gigás nvidia elvileg alkalmas lett volna erre a játékra, de a hőterhelés miatt inkább nem folytattam, és ezen már nem segített a hűtő sem, úgyhogy kettőnk közül Te nem láttál még ilyet. Egy asztali gép legrosszabb esetben is 50-60 fokon viszi ezt a játékot. Egy nem kifejezetten játék céljára készült laptoppal esetleg az Antarktiszon játszhatsz ilyen játékkal.
2013. dec. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!