Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 150-160. 000 forint magasságáb...

150-160. 000 forint magasságában milyen laptopot tudnátok ajánlani ami új játékokra is még használható?

Figyelt kérdés
laptop, játék

2013. dec. 17. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha egy ilyen még beleférne...

[link]


Ha nem, akkor meg ez, de ennek jóval gyengébb a vgaja, és feleakkora a vinyója

[link]

2013. dec. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen. Elgondolkodtatott ez a lenovo. Bár volt vele korábban egy csalódásom. Viszont amit kinéztem 160ért dell-t annál erősebb proci és vga is van benne. Lehet hogy jobban megérné.
2013. dec. 17. 18:48
 3/5 A kérdező kommentje:
viszont most vettem észre hogy a lenovonál a videokártya el van írva a linknél. Az 8570 ami ebben a modellben van. így már annyira nem tűnik jó vételnek.
2013. dec. 17. 19:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, úgy már tényleg nem annyira jó vétel, de ennyiért ez van...

160k lófütyi még laptopra, ha játszani akarsz.

2013. dec. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudom :/ ezért is vagyok pc párti. De a közeljövőben külföldre tervezek menni, és a szívem szakadna meg ha 3-4 hónap múlva itt kéne hagynom egy izmos asztalit. Na meg akkorra mindenképp kéne egy jó notebook, szóval a lehető legjobbat akarom kihozni a pénzemért. De úgy veszem észre hogy olyan óriási különbségek nincsenek.
2013. dec. 17. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!