Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudok 2gb-nál...

Miért nem tudok 2gb-nál nagyobb fájlt másolni a NSA 325 tárolómra?

Figyelt kérdés
Eddig ilyen problémám nem volt, gond nélkül másoltam rá, jelenleg is vannak rajta nagyobb fájlok, de azt látom pár napja, hogy 2gb felett megszakítja a másolást azzal, hogy a fájl nem olvasható. Pedig az és nem ez az egyetlen ilyen fájl, máshová pedig át tudom másolni. Találkozott már ilyennel valaki?

2014. jan. 4. 00:41
 1/3 Komplikato ***** válasza:
Leírás alapján valamiért FAT32 rendszerre van formázva, ott meg 2Gb a maximum fájlméret. Át kell formázni vagy konvertálni NTFS-re.
2014. jan. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia, arra gyanakodnék én is, de korábban tudtam rá másolni teljes ISO fájlokat is, illetve jelenleg is vannak rajta 10gb-os mkv-k is, tehát tuti ntfs a rendszer. Inkább vmi beállítás felülíródhatott, amire nem figyeltem. Pl lehet, hogy az eszköz netes elérése miatti beállítás korlátozta ezt?! Azt viszont nem találom, hol kéne piszkálni.

Kösz!

2014. jan. 4. 10:03
 3/3 A kérdező kommentje:
ez vmi hálózati probléma lesz, mert más eszközökre se enged 2gb felett másolni... router ?!
2014. jan. 4. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!