Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi baja lehet a laptopomnak?

Mi baja lehet a laptopomnak?

Figyelt kérdés
Tegnap este egyszer csak elkezdett "villogni" a képernyő, pár másodpercig játszotta, hogy elsötétült, majd visszajött a kép, és a végén végleg fekete lett. Lehajtottam, megvártam, míg kiléptet, újra felhajtottam, de sötét maradt, nem jött be a bejelentkezési oldal. Nem tudtam mást, mint a bekapcsoló gombbal teljesen leállítani. Újra bekapcsoltam, akkor kiadott valami hiba helyreállítást, hogy válasszam ki, milyen módban akarom bekapcsolni. Ma semmi baja nem volt, de kikapcsolás helyett csak lehajtottam két órára, míg nem voltam otthon, de mikor felhajtottam, megint sötét volt, így újra csak azt tudtam tenni, mint előző nap. Mi történhetett vele? 4 hónapos Lenovo G580-as laptopról van szó. Volt már valakinek ilyen baja?

2014. jan. 8. 14:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!