Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » WTF? Probléma? Megoldás?

WTF? Probléma? Megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a problémám, hogy zene hallgatás közben és filmnézés közben a hang olyan 3-4 percenként elhalkul majd vissza erősödik olyan mintha laggolna.... Mi lehet a baja? Gép konfigja: Processzor: AMD Athlon X4 750k

Memória: Kingston HyperX Blu 1600MHz

Videókártya: SAPPHIRE HD 7770 GHz Edition OC 1GB GDDR5

DirectX-verzió: DirectX 11

Op. rendszer: Windows 7

Alaplap: Asrock FM2A75 Pro4-M

Merevlemez: Toshiba 500GB 32MB SATA3

Optikai meghajtó: Samsung SH-224DB/BEBE

Ház: M-Tech FM12A-BK BLUE

Tápegység: FSP HEXA 400W

Monitor: Samsung 82es 3D LEDTV

Tvhez HDMI kábellel van összekötve.



2014. jan. 10. 14:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem vagyok túl nagy PC guru, de az biztos, hogy a videókártyának, memóriának, tápegységnek stb. semmi köze ehhez.

Próbálj meg egy külön 2.1-es hangszórót rákötni a gépedre, ha annál is jelentkezik a probléma, akkor nem a hangszórók a hibásak. Viszont ha annál nem jelentkezik, de a TV hangszóróin igen, akkor azokkal lehet valami.


Csak példának mondom, hogy én az új monitorommal voltam úgy, hogy filmezés közben változott a fényerő, aztán szépen bementem a monitorbeállításokhoz, ahol valami energia gazdaságos módot kellett kikapcsolni, hogy megszűnjön a probléma.

Neked is valami ilyesmit kell tenned.


Lehet, hogy be van kapcsolva valami nem kívánatos hanghatás a PC-d Audio Managerében. (Vezérlőpult - hardver és hang - xy Audio Manager)


Vagy a TV-d menüjében valami hangbeállításokat keress, már ha létezik olyan.

2014. jan. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!