Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudom a Chrome böngészőbe...

Hogy tudom a Chrome böngészőben feloldani a JavaScript tiltást?

Figyelt kérdés

Ezt írja ki mindig: [link]

Próbáltam már az más böngészővel is de ugyan ezt írja ki.

A válaszokat előre köszönöm.



2014. jan. 16. 14:11
 1/4 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hiba miatt, későn vettem észre.
2014. jan. 16. 14:13
 2/4 Lajos54 ***** válasza:

Ez szerintem nem JavaScript lesz, hanem Java. A kettő nem azonos!


Amúgy a JavaScript alapértelmezetten engedélyezve van a Chrome-ban (is), de a következő úton lehet elérni a beállításait:

Jobb felső sarokban katt a három vonalra, maj válaszd ki a Beállítások sort. Az új ablak legalján katt a kék Speciális beállítások feliratra, majd az Adatvédelem-nél válaszd a Tartalombeállításokat. A megjelenő oldalon lehet letiltani vagy engedélyezni a JavaScriptek futtatását, de hangsúlyozom, ez nem azonos a Java-val!

A Java egy programnyelv, az ilyen programok használatához kell egy úgynevezett futtató környezet, ami nélkülözhetetlen bizonyos programok (például az adóbevallás elkészítésére való program) használatához. Ezt külön le kell tölteni a gépre, mert alapból nem tartalmazza.

2014. jan. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a részletes tájékoztatást és a segítséget. Megnéztem mindent úgy ahogy mondtad és bekapcsolva volt alapból (ahogy az imént mondtad) és még mindig fent áll a probléma :/
2014. jan. 16. 18:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez nem Script probléma, mert akkor nem dobhatna ilyen hibaüzenetet. Valami biztonsági dolog nincs bekapcsolva a gépeden. Lehet nincs engedélyezve a rendszergazdai jogosultság (bár attól még kéne működnie), vagy valami más biztonsági tűzfal nem engedélyezi
2014. jan. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!