Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 64 bites Windows 8 telepítése...

64 bites Windows 8 telepítése 32 bites Windows 7-re?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy lehetséges 64 bites Windows 8-at telepíteni 32 bites Windows 7-re, de anélkül, hogy a meglévő programokat kitörölje?
2014. jan. 19. 20:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Úgy nem, mivel ilyent csak tiszta telepítéssel lehet ami mindent töröl!
2014. jan. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
És a tiszta telepítés után az illesztőprogramokat is újra kell telepíteni?
2014. jan. 19. 20:51
 3/18 anonim ***** válasza:
mindenképp, mivel más OS és más bit... a régi 32 bites driverek és Win7, az új OS -hez meg Win8 -as 64bit -es driverek kellenek.
2014. jan. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Minden drivert és programot újra kell telepíteni, így jobb ha formázod az egész partíciót...
2014. jan. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. jan. 19. 20:58
 6/18 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés (elnézést ha nagyon egyszerű/ hülye kérdéseim vannak de nem igazán értek hozzá). Honnan tudhatom melyik illesztőprogramok fognak biztosan kelleni (itt nem az egyértelműekre gondolok), mert a DriverView nevű programmal megnéztem a meglévők listáját de a legtöbb neve nem mond semmit nekem (és gondolom nem is nekem kell mindet telepíteni).
2014. jan. 19. 21:05
 7/18 anonim ***** válasza:
VGA, LAN, audio driver szokott kelleni. Egyéb drivert akkor kell feltenni ha használni akarod az eszközt (nyomtató, telefon egyéb periféria). A drivereket sajnos általában neked feltenni...
2014. jan. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Értem köszi!
2014. jan. 19. 21:26
 9/18 anonim ***** válasza:

Ha még nem késő akkor kiegészíteném az előttem szólókat.

IGEN lehet rátelepíteni

IGEN lehet problémája a driverekkel, de azt reflexből cseréli, és törli az elavultat. (kipróbálva, egyedül a vidikarimmal kellett küszködnöm 5 percet, s az előlapi jackekkel)

IGEN a programok (NAGY RÉSZE) megmarad, viszont soknál kell egy kis javítás, vagy újratelepítés hogy újra fusson, de valamelyiken meg sem fog látszani.


NEM kell formázni, ha bekapcsolt állapotban indítod el a telepítést (azaz megy már a gép látod az asztalt stb), úgy is kikapcsolja amikor szüksége lesz rá.


S mielőtt jönnének az ellenérvek azért mondom ezt, mert kb 1 hónapja én is újra raktam a gépem, és a régi WIN7-re pakoltam rá a WIN8at és csak annyi volt, hogy amivel nem tudott mit kezdeni az belerakta egy "Windows old" (vagy valami hasonló nevű) mappába.

2014. jan. 20. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de közben megoldódott a probléma, mert veszek egy új winchestert szóval ott nem lesz probléma (remélhetőleg) a Win8 telepítésével (az alap driverek telepítő lemezeit is megtaláltam közben).
2014. jan. 20. 12:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!