Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha egy olyan notebookot...

Ha egy olyan notebookot vásárolok amelyikre már előre telepítve van a windows 8 és windows 7-et szeretnék rá telepíteni van rá valamilyen módszer hogy leszedjem róla az előretelepített rendszert?

Figyelt kérdés
Nem szeretem a windows 8-at win 7 párti vagyok. Aki tud konkrét működő módszert kérem írja le ide. Köszönöm.
2014. jan. 22. 10:24
 1/6 zaphod válasza:
Egyszerűen fel kell telepíteni a windows 7-et, felül fog írni mindent, ami eddig rajta volt.
2014. jan. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyszerűen egy tiszta telepítés kell.
2014. jan. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
arra figyelj, hogy a legtöbb ma kapható új laptohoz csak win8 as driver van!
2014. jan. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Igen tudom, hogy ilyenkor egy egyszerű telepítés elegendő lenne de úgy hallottam informatikustól, hogy a dolog nem olyan egyszerű, mivel az új gépekbe már valahogyan integrálják az oprendszert úgy, hogy azt ne lehessen letörölni. Állítólag van rá módszer hogy töröljük de az fizetős. Sokat olvastam a témában és olyant is írtak, hogy hiába van beállítva a boot menüben a CD-ről való boozt-olás, nem ismeri fel a lemezt és nem indul el a telepítés. Ettől tartok én is. T-home-nál szeretnék notebook-ot venni. A drivereket a Slim Driver kis ingyenes progival kerestetem meg persze ahhoz kell internet. Ajánlom nektek is nagyon jó kis progi!
2014. jan. 22. 13:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Ajánlom, hogy ne a T-cégnél vedd meg, mert sokkal drágább, mint sok más helyen. Egy sima winchester partíciótörlések, és újrapartícionálás után simán lehet rájuk tenni win 7-t. Mielőtt bármit törölnél(megvennél) előtte nézd meg a gyártók honlapján(acer, msi, asus, lenovo stb), hogy van e hozzá win 7 driver, ugyanis, ha ott nincs, akkor a programocskád sem tud mit kezdeni.
2014. jan. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egy szeptemberben vásárolt Asus notebookra telepítettem egy ismerősömnek windows 7-et, az előző gépe is asus volt ahhoz meg voltak a driverek de az újhoz már nem. Akkor találtam meg a slim drivert ami megtalálta szükséges programokat. A Lenovo-nál biztos nincsen 7 re ezt tegnap mondta valaki.
2014. jan. 22. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!