Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Alienware m11x r2 vélemény?

Alienware m11x r2 vélemény?

Figyelt kérdés

nyára gondoltam veszek egy ilyen gépet használtan kb 150 ért. én pár játékot akarok vele tolni. gta 5, cod ghost,bf4, asszem ennyi. Vélemény? vagy olyan laptop ami ehhez hasonló azt írjátok le ha több akkor is :)

kösz előre is.



#alienware m11x r2
2014. jan. 23. 12:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem futnának rajta élvezhetően az általad felsorolt játékok.
2014. jan. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

tudnál ajánlani valami jó laptopot helyette :)

kösz amúgy a választ

2014. jan. 23. 13:11
 3/13 A kérdező kommentje:
[link] ez esetleg?
2014. jan. 23. 13:39
 4/13 A kérdező kommentje:
vagy ez dell n5010 i5 480M?
2014. jan. 26. 11:06
 5/13 A kérdező kommentje:
aspire v3-571g és ez bírná ezeket a játékokat?
2014. jan. 31. 15:59
 6/13 weapon válasza:
Acert, ne vegyél,nekem mind a 2 ami volt melegedett, Asus-ok nem rosszak, bár mjadnem minden integrált rajta, ergo, ha alaplaphibás lesz, megszívtad, vehetsz új alaplapot, új procival. Volt egy pár laptopom, szívtam velük, most Alienware m17x r2 van, 680m ig bővíthető.cod ghost maxon, bf4 multi ultrán meg sem kottyan neki. ha gamer laptop akkor első mezőny:Clevo-Sager,Alienware ezek halálig bővíthetők akár...itthon nem ismert razer is szóba jöhet, mésodik gamer mezőny asus,msi,dell,toshibák is eléggé felzérkóztak! de maradnék az alienwarenél, ebax-en olcsóbban hozzá jutsz,vagy itthon is ritkán.vannak ismerőseim, akik ezzel foglalkoznak, külföldi áruval is, meg alienek behozatalával is..privátba küldhetek elérhetőséget, ha érdekel...
2014. febr. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

helló.

kösz szépen.

én még az asus g szériája felé hajlok, de az alienware nem lenne rossz de 200 ért használtan nem találtam :)

ha küldőd a élérhetőséget meg köszönném :)

2014. febr. 10. 16:10
 8/13 weapon válasza:

[link]

[link]

például...

2014. febr. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

az első nem rossz de nem hiszem hogy vinné a mai játékokat, már egy kicsit régi (ha hülyeséget írtam akkor javíts ki)

az utcsóban nem jó a proci, elég gyenge.

:) az első sokba lenne tovább fejleszteni?

kösz amúgy a segítséget :)

2014. febr. 12. 20:47
 10/13 weapon válasza:
már miért ne vinné a mai játékokat?nem kell minden grafikai opciót kimaxolni!egyébként is rosszul optimalizáltak némely játékok+instabilak...na ne kalandozzunk el, ez komplex problémakör,visszatérve ne gondold, hogy az első amit belinkeltem gyenge konfig, nem az a lényeg milyen régi egy alkatrész, hanem, hogy mire képes,hidd el meghajtja az még a bf4 max környéki beállításokkal,vagy crysis3at erős medium beéllításokkal!
2014. febr. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!