Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 7 telepítő DVD-t (nem...

Windows 7 telepítő DVD-t (nem eredeti) mikor kell kivenni telepítés közben (még bővebben lent)?

Figyelt kérdés
BIOS-ba beállítottam, hogy a DVD-t olvassa elöbb. Akkor vettem ki amikor azt írta ki, hogy Üdvözöljük (kivettem a DVD-t) és még egyszer újraindul akkor a BIOS-ba vissza állítottam, hogy a DVD-t csak másodlagosan olvassa. Fekete képernyő és újraindul, fekete képernyő és újraindul (ide írta elötte, hogy Nyomjon meg egy gombot, hogy beolvadás a DVD-t)?
2014. febr. 7. 21:04
 1/7 Tengor ***** válasza:

Az ilyent be sem kell tenni, ki tudja, hogy a készítő mit kefélt el benne és milyen hátsóajtókat telepített fel.

Legális telepítőt használj. Miután megjelent az asztal kiveheted a lemezt.

2014. febr. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nem kell kikapkodni a DVD t nyugodtan bent hagyhatod

és amikor feltelepítette rendesen nem nyomsz meg semmit

2014. febr. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egy rendszergazdától kértem el...:D De addig amúgy nem jut el...:( Bekapcsol azt folyton újraindul, ha nem veszem ki a DVD-t ugyan ez van, csak akkor a fekete képernyőre rá van írvan. Hogy Nyomjon meg egy gombot a DVD olvasásához 1 Ha benyom újraindul a telepítés 2 Nem azt akarom, hogy a DVD-ről töltse be a Windows-t.
2014. febr. 7. 21:09
 4/7 anonim ***** válasza:

1 vagy nem jó a WIN dvd

vagy nem olvas rendesen a meghajtod

2014. febr. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A 2.-on már én is gondolkoztam egyébként, néha úgy kattig meg nem is tudom milyen hangot ad ki amikor olvassa, de ha pl filmet akartam DVD-n nézni, mindig elég gyorsan betöltötte!
2014. febr. 7. 21:15
 6/7 A kérdező kommentje:
Mármint amit te írtál 2. hogy nemjó az olvasó
2014. febr. 7. 21:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Windows telepitésnél egy picit jobban megnyaggassa az olvasot a DVd :)
2014. febr. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!