Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valaki vélemény erről a...

Ricsi1115 kérdése:

Valaki vélemény erről a Konfigról, érdemes e így vennem? -AMD FX 8320 processzor -Cooler Master Hyper 212 EVO processzor hűtő -Asrock 990FX EXTREME 3 alaplap -Corsair Vengeance 2x4GB 1600mhz -MSI GTX 770 2GB -Corsair 650W VS650 Tápegység

Figyelt kérdés
Videókártya amit kérdéses nagyon, megéri-e várni a r9 280x-re vagy vegyem meg a gtx 770-t bár a többi "hozzávalóban" se vagyok biztos. (válaszokat előre is köszi)
2014. febr. 16. 12:06
 1/3 Tuttu válasza:

Ez egy nagyon jó kis gép! A procihűtőve tuningolhatsz is a ram mindenre elég. (nekem is 8gb Vengeance van és bevált)

Az MsI kártya is jó! Abből nekem GTX 670OC van és tökéletes! Ez egy frankó gép! (A 280X-ben egy haverom nagyot csalódott mert a battlefield 4-et mediumon elég kevés FPS-el viszi. Lesz majd mantle, (ami most beta) de az nem kétszerezi a teljesítményt!! A GTX770-el szerintem jobban járnál, de nézz utána :)

[link]

2014. febr. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ :), és igen ezt a oldalt már én is néztem de 2gb vram elég kevés lesz a jövőben + 256 bit/384bit ennyivel több előnye van a r9 280x-nek viszont a gtx 770 kicsit gyorsabb és kapható is nem úgy mint a r9 280x és az ára is nőtt....(+ te is írod hogy haverodnak nem jó)
2014. febr. 16. 13:43
 3/3 A kérdező kommentje:

[link]

vagy

[link]

árban ugyan az viszont az utóbbi egy kicsit erősebb gondolom mert gyárilag van húzva a másik meg nem

2014. febr. 16. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!