Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Acer laptopom kb.1 hete...

Acer laptopom kb.1 hete furcsa hangot ad néha, mitől lehet?

Figyelt kérdés
2 hónapos a laptop és bekapcsolás után 5-10 perccel, kisebb időközönként apró reszelés szerű hangot ad pár másodpercig. Ilyenkor van, hogy a karika is ott van a képernyőn és nem megy az internet vagy más program, mintha mentene vagy lefagyna. A gépen nincs sok adat és csak netre, levelezésre használtam. Mitől lehet ez?
2014. márc. 11. 22:10
 1/6 Tengor ***** válasza:
HDSentinel mit mutat a kondícióra és a SMART adatokra?
2014. márc. 12. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Tengor ***** válasza:

Ne privátba!

Töltsd le a programot! Ingyenes!

2014. márc. 13. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Tengor ***** válasza:
A winyó megérett a cserére. Az adatokról csinálj biztonsági mentést és amint lehet cseréld ki!
2014. márc. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A gép 2 hónapos, hogy kéne még cserélni a vinyot? Boltba vettem számlával, nem összerakott gép. Szerintem más gond lehet.
2014. márc. 14. 01:24
 5/6 Tengor ***** válasza:

A winyó bad sectoros. Lényegtelen, hogy 1 napos v. 10 éves ajánlott a csere, ha fontosak az adataid. Amint látod már előjöttek fura dolgai a megadásban.

2 hónapos gép még bőségesen garanciás, küld el garanciáztatni!

2014. márc. 14. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom elküldeni, mert külföldön vagyok azért akarom itt megtudni mi lehet a baja.
2014. márc. 14. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!