Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A matejoy.com oldalról heti...

A matejoy.com oldalról heti rendszerességgel kapok levelet, hogy valaki megbökött, és Tisztelt Tag, kezdetű levelet. Ezzel csak az a gond, hogy én nem regisztráltam, azt sem tudom, mi ez az oldal! Mi ez?

Figyelt kérdés
Gondoltam, hogyha valaki az én email címemmel regisztrált, akkor esetleg ha kérek új jelszót, akkor betudok lépni, és törölni onnan magam. De nem reagál semmit az oldal, új jelszó igénylésnél. Háromszor írtam nekik levelet a honlapon keresztül, de egyszer sem kaptam választ. Itt olvastam, hogy mással is történt ilyen, de ott azt írták, hogy ez csak reklám. Ez valóban így van? Vagy mi ez? És ha regisztrált valaki, akkor hogyan tudok tőlük megszabadulni?
2014. márc. 14. 09:09
 1/1 anonim válasza:

Ne törödj vele! Nekem is küldik pedig én se regisztráltam!

Sőt az élettársamnak is pedig ő meg aztán főleg nem! Valahonnan levadászták az e-mail címet és küldik ezt a szennyet!

2014. márc. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!