Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha egy 32gb-os pendrive-ra...

Ha egy 32gb-os pendrive-ra fel telepitek egy pl egy játékot akk az mukodni fog?

Figyelt kérdés
ojan mint ha mondjuk a C meghajtora telepiteném?
2009. dec. 19. 17:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Amennyiben a pendrive csatlakoztatva van a számítógéphez, akkor működik. A program szempontjából teljesen mindegy, hogy milyen elven működő meghajtón találhatóak az adatok. Az azonban nem biztos, hogy onnantól kezdve minden gépen működik, amibe bedugod a pendrive-ot, mert a programok telepítéskor gyakran helyeznek el bejegyzéseket pl. a Registryben, amelyek hiányakor nem szokásuk futni (és ugye az egy másik gépen, amire sosem telepítetted a programot, egyáltalán nem biztos, hogy megvan).
2009. dec. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy működik, azonban az is, hogy esetleg nem fog, mert pl. Registry bejegyzések kellenek neki, amik a telepítésnél kerülnek a Registrybe. Sok olyan játék van, amihez nem kell Registry bejegyzés amúgy(pl. WoW).
2009. dec. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Az előbb még 512 GB-os pendrive-od volt (a 32 gigásat sem hisszük ám el).
2009. dec. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy ő az. Lehet hogy ez most más, csak nem tudja hogy az olyan-t ly-nal írják és a beépített keresőt sem tudja használni :D.
2009. dec. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem ugyanaz, de én attól jelzek a moderátornak
2009. dec. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

ugyan az vagyok csak ojjan .......... vagytok h nem hiszitek el h létezik 512gb-os pendrive

amugy még nekem nincsen te mari feju azé szerettem volna megkérdezni h érdemes e venni

2009. dec. 20. 10:05
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem létezik 512 gigás, de még 32 gigás sem, de azért vegyél csak.
2009. dec. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja, és nálad a pendrive használhatóságának legfőbb szempontja, hogy egy játékot feltelepítve működik-e. Értjük már! :-)
2009. dec. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

32 gigás létezik, 64 is, 256 is, de 512 már nem

256-os: [link]

2009. dec. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja, de ennek az írási-olvasási sebessége lassabb, mint egy 10 éves winyóé.
2009. dec. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!