Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Már jó ideje cod2-zöm (multin)...

Már jó ideje cod2-zöm (multin) de amikor el a akarom indítani a sinlgplayert akkor valamiért nem engedi. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
2009. dec. 19. 23:34
 1/7 anonim ***** válasza:
mit ír ki?
2009. dec. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Azt ,hogy:

-Your computer appears to have changed since the last time you ran Call of Duty(R) 2. Would you like the game to configure itself optimally for you new hardware?

This is recommended for most people. It will change your system settings but not your controls.

[igen) [nem)

2009. dec. 20. 12:15
 3/7 anonim válasza:
mert valszeg illegálisan használod...
2010. jan. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

az utolsó használatkor nem megfelelően lépett ki

megkérdezi, hogy beállítsa-e a grafikát a gépedhez, ha igent nyomsz, a grafika valszeg megváltozik, romlik vagy javul, ha nemre, akkor maradnak a régi beállítások

de ha erős géped van, vidd fel magad maxra, szépen nézni ki, igaz nekem csak 8 fps-em volt :D

2010. jan. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

előző vagyok, kicsit pontosítanék

új hardverek vannak, és ahhoz akarja beállítani

2010. jan. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szia!Nem tudom keresed e még a kérdésedre a választ de azért nem tudsz játszani mert onlinehoz 1.3 as verziót használsz a single pedig 1.2-es,és ezt a verziót felülírtad.
2010. márc. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt a gondom...nemértettem miért nem tudok játszani felváltva ...


az utolsó válaszolót kiegészíteném azzal hogy a patch meg ugye csak a játékkal együtt rakható újra a gépre ..


Szóval döntsd el melyikkel akarsz játszani :D

2010. márc. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!