Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Illesztőprogramban valaki...

Illesztőprogramban valaki segítene?

Figyelt kérdés
Eddig volt egy xp-m nagyon jól ment, bár az elején azzal is bajlódtam az illesztőprogramjaival most raktam a gépre egy hetet de valamiért nem érzékeli a videokártyámat :( vagyis lehet érzékeli az eszközkezelőben az van ott hogy Szabványos VGA grafikus adapter és egy játékom sem működik és a windows élményindex csak ezért 1.0-ra értékeli a gépet :D hogyan tudnék ezen javítani már mindent megpróbáltam töröltem a jelenlegi illesztőprogramot, de újra magától visszarakta magát letöltöttem mindenféle ATI Catalyst valamicsodát stb. de a játékok nem mennek még mindig pedig valami nagyon profi videókártyám van direkt játékokhoz lett gyártva... :( gyorsan segítsetek léccci!!!

2014. ápr. 16. 15:31
 1/6 A kérdező kommentje:
most ezt találtam megpróbálom... [link]
2014. ápr. 16. 15:34
 2/6 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen, ezt is próbáltam már de valahogy ez se működött :(
2014. ápr. 16. 15:40
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez kifejezetten nyomiknak van és müködik jól.

Ha még ezzel sem boldogulsz akkor nincs más mint leirni milyen oprendszeren nyomulsz és milyen videókártya van a gépedben, akkor kapsz letöltési linket mit telepits, addig nem.

2014. ápr. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
:D kösz
2014. ápr. 16. 15:46
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké megoldottam... akit érdekel hogyan az írjon rám privátba! :)
2014. ápr. 16. 17:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!