Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit tudok csinálni a touchpadd...

Mit tudok csinálni a touchpaddal ha nem görget?

Figyelt kérdés
Egész eddig gond nélkül működött. Ilyen duplaujjas görgetés van rajta nem ilyen oldalsávos és ahogy bekapcsolom a gépet nem hajlandó görgetni. De ahogy belemegyek a görgető kerék beállításaiba nem változtatok semmit csak hagyom úgy ahogy van, bezárom vagy leokézom és már működik rendesen. Hogy tudnám megoldani hogy bekapcsolás után azonnal működjön?

2014. ápr. 17. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Az a progi, amiben beállítod, egy külön program vagy a windows része? Mert ha külön van, akkor lehet, hogy az a baj, hogy nem indul el magától a windows-zal. Ha így van, akkor azt keresd meg a beállításai között.

Nekem is volt hasonló problémám az asus laptopommal, újratettem az asus smart gesture nevű programját és megy.

2014. ápr. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem van, amikor működik, van amikor nem. Általában kikapcsolt állapot után való bekapcsolásnál működik, de amikor alvó állapotból keltem fel, akkor néha nem. Nincs ötletem, hogy ez miért van, de nagyon idegesítő, pláne, hogy újra kell indítani miatta a gépet.
2014. okt. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!