Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kell frissíteni a BIOS-t?

Kell frissíteni a BIOS-t?

Figyelt kérdés

Windows 8.1 64 bites verziót szeretném a gépre rakni, de a windows logó után nem megy tovább a telepítő, pedig a gépem megfelel a feltételeknek. azt a megoldást találtam, hogy lehet a BIOS-t kell frissíteni, és találtam is egy friss verziót (0604). telepíteni nem nagyon tudom, gondoltam, hogy beviszem szervizbe, de az nem kis pénz. valaki elmagyarázná, hogy mit hogyan kell, egyáltalán kell frissíteni, vagy valami más a probléma? köszönöm a válaszokat!

[link]



2014. ápr. 21. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Ott írja ennyit tud a frissebb BIOS: Support new CPUs.

Ráadásul 2008-as, ugye hol volt akkor még windows 8, tuti nem hoz neked semmi újat.


a google tele van ezzel a gonddal:

[link]

2014. ápr. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
végre egy értelmes válasz, köszönöm. valami megoldást nem tudsz rá?
2014. ápr. 21. 19:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezt írják, az öregebb alaplap a gond.


This might be an issue with the new Win8 GUI boot loader not working on some of the older motherboards.


While I have not personally tried this yet, there is a workaround that some of my coworkers have had success with.


1. Boot to media, holding left ctrl on the keyboard to get a command prompt as the shell instead of setup.exe.


2. On the command prompt, run setup /noreboot


3. When setup exits, find the bcdstore layed down by setup


4. Use bcdedit to set quietboot to 1. (use the /store option to specify which bcdstore)


5. reboot

2014. ápr. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!