Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen okmányokat küldjek el...

Milyen okmányokat küldjek el a godaddy-nek, hogy elfogadják a domaint és a tárhelyet amit megvettem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tegnap regisztráltam a godaddy-nél domaint és megvettem hozzá életem első tárhelyét 1 évre, de nem kártyával vásároltam, hanem a Paypal-t használtam (kártya van a paypalhez csatolva,csak volt még a paypal balance-on) . Ma reggel kaptam egy e-mailt, amiben csak ezt a részt nem értem:


"... payment method account holder's government-issued photo

identification, such as a driver's license or passport. In the comments box,

we ask that you also provide a brief explanation of how you intend to use the product(s) purchased..."


Valamint, amikor belépek godaddyre, akkor a support center fogad és ezt írja ki:



Examples of required documentation include:


Required identification documentation


Current Government-Issued Identification for Payment Method Owner

Identification must be current and include both full name and photo

Have you used multiple payment methods? You can speed up the process by providing the requested documentation for other payment methods used in your account.


The following identification documents may also be requested


Statement from your financial institution

Statement should show the original purchase and subsequent refund, if applicable.

For your privacy, you may mark out all but the last four digits of your account number as well as any transactions with other companies.

Debit/Credit Card

Front and back images of the card.

To preserve the integrity of your payment information, please mark out the three/four digit security code and all but the last four digits of the card number. The name line and last four digits of the card number must be visible.


Tehát akkor most nekem be kell szkennelnem a személyi igazolványom első és hátoldalát, a bankkártyám első és hátoldalát meg a Paypales bizonylatot, hogy kifizettem, illetve a kártyámhoz tartozó bankszámlámnak egyik kivonatát, amin vásárlás is történt?


Segítségeteket előre is köszönöm!



2014. máj. 21. 07:50
 1/4 A kérdező kommentje:
A kérdés írója vagyok, csak a személyi igazolvány első és hátoldalát kellett elküldenem, és el is fogadták. Leírtam, ha esetleg valakinek még lenne ilyen problémája.
2014. máj. 21. 10:44
 2/4 Polipeter ***** válasza:

Köszi!

.hu-s domainnál kell igénylő csak!

2014. jún. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, az itthoni domain regisztrálás nem könnyű, de a .sk-t se könnyű regisztrálni, illetve van még néhány végződés, amiket külön kritériumok alapján regisztrálnak...
2014. dec. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
már a .HU -nál sem kérnek igénylőt... VÉGRE :D
2015. febr. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!