Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Üzemel még magyar nyelvű BBS...

Üzemel még magyar nyelvű BBS szerver?

Figyelt kérdés

Az utóbbi napokban rákattantam a BBS szerverekre, csak sajnos magyar nyelvűt már nemigen találok. Ha valaki netán tud mondani egyet, annak intézek egy Chuck Norris autogramot.


BBS-ről infó itt:

[link]



2014. máj. 21. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Későn születtél, te szegény! :->

Mi anno nem az interneten kerestünk bbs-eket, hanem olyan bbs-eket kerestünk, amiknek van internetkapcsolata.

2014. máj. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kicsit későn kapcsoltam, tudom :) 15 éve hallottam először róla, akkor voltam 11, azt sem tudtam mi az, meg hogy mia az a sok telefonszám, a dos-os játékok readme fájljaiban. A napokban kaptam észbe, hirtelen érdekelni kezdettt a telnet téma, és bumm... :O Kapásból fent vagyok 3 külföldi BBS-en, nyúzom a jó kis LORD játékot. :) Ha nincs már magyar BBS, akkor nekivágok egyszer egy sajátnak, azon ne múljon.
2014. máj. 21. 16:55
 3/3 A kérdező kommentje:
Szívesebben kommunikálnék ott a magyar emberekkel, mint a mai internetes pöcegödrökben :-/
2014. máj. 21. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!