Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan kell egy számomra...

Hogyan kell egy számomra ismeretlen zeneszámot írott (másolt) CD-ről feltenni a ide a Gyakori Kérdések-be, ha az a kérdés, ki lehet az előadó és mi a címe? Mik ennek a lépései?

Figyelt kérdés
2014. jún. 2. 17:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ide sehogy, mert az oldal szerverére nem tudsz adatokat feltölteni (a válaszaidon és a kérdéseiden kívül). De pl.: zippyshare-re feltöltheted és a linket berakhatod kommentbe.
2014. jún. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Jó, de ez nekem kevés. Mi az a zippyshare és hogyan tölthetem fel oda a zenét? Ezenkívül érdekelne a link készítés módja is. Sajnos, ebben teljesen laikus vagyok. Tudnál segíteni?
2014. jún. 2. 17:49
 3/19 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy szeretném megtanulni ezeket a dolgokat, mit és hogyan lehet csinálni?
2014. jún. 2. 18:12
 4/19 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, akkor te egy mp3 vagy wma kiterjesztésű zenefájlt akarnál föltölteni gyakorikerdesek.hu oldalra, amit a cd-ről a gépedre másoltál?
2014. jún. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

egy konkrét kérdést tegyél föl egyszerre,és arra tudunk egy konkrét választ adni ,

-nos...

2014. jún. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
A lényeg itt a következő: van egy írott CD, amire kazettáról lett másolva a zene digitalizálás keretében: még nincs a gépen fenn a problémás szám, de föl lesz téve, ha megtudom hova célszerű (Ezt nem én fogom csinálni, ehhez lesz segítségem). Első probléma: a zippyshare, oda betenni a számot az első javaslat szerint: ez hogyan megy? (Vagy lehet más megoldás is?) Aztán ugye meg kéne hozzá írni a linket, amihez egyáltalán nem értek. Ez a két problémám van jelenleg. Előre is köszönöm, ha foglalkoztok ezekkel.
2014. jún. 2. 19:24
 7/19 A kérdező kommentje:
Bocsánat, elhibáztam a lényeg leírását: nem egy ismeretlen zeneszámom van, hanem kettő, de nem tudom lehet-e őket együtt is kezelni? Arra gondoltam eleinte, tán elég először az egyikkel foglalkozni és majd később a másikkal, az első alapján már el tudnám (esetleg) magam is intézni. De ha megy a kettő együtt is, az még jobb lenne. Ezt még jónak láttam hozzáfűzni.
2014. jún. 2. 21:14
 8/19 A kérdező kommentje:
Annyit megtudtam, hogy a zippyshare-ra célszerű feltenni a zenéket (2 db van: 01music és 02music néven, wma formátumban a gépemen, a dokumentumok között), most az a kérdés hogyan lehet feltölteni?
2014. jún. 5. 13:51
 9/19 anonim ***** válasza:
2014. jún. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Ez idáig rendben van! De menjünk bele a részletekbe, mert azokat nem tudom. Előzményképpen be kell ugye jelentkeznem a jobb felső sarokban, értelemszerűen. A Login-ra kattitáskor eltűnnek az adataim: ez normál működés jele?


A hosszú sorba be kell illeszteni a feltöltendő fájl-ot, ha jól értem és ezután jöhet a Start upload gomb.


De van egy problémám. Linket is szeretnék írni hozzá, mert a feltöltendő zene számomra ismeretlen és itt a Gyakori Kérdésekben szeretnék majd érdeklődni, valaki felismeri-e? A linket pedig a kommentbe teszem. De hogyan kell linket írni és mikor? Miután feltöltöttem a zenét? És helyes-e az a linkformátum, amelyik "file.html"-re végződik és mindenki nagy H-val írja: Html. Ez a jó vagy a kisbetű?

Látok még kettő db számot is a linkekben: egy kétjegyűt és egy nyolcjegyűt: ezek honnan adódnak és mi a szerepük? Fontos!!!


Jó sok volt ugye? De ha ezeket nem tudom, fuccs a feltöltésnek.

2014. jún. 5. 17:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!