Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A gépházam szerintem elromlott...

A gépházam szerintem elromlott. Valami szakértő véleménye?

Figyelt kérdés
Van a gépház és ugye hátul van az a rácsos rész amin levegő jön ki. Ha azon a részen be nézek (már be kapcsoltam a gépet és még annyit tudni kell, hogy mikor ez megvolt a monitoron semmi nem jelenik meg és a gépház is ki be kapcsol időnként) egy piros és sárga kis "lámpa" szerűség világít. Bocsi hogy így írtam le de az mint látszik nem igazán értek hozzá. Remélem valaki érti, hogy mire gondolok. És a kérdésem, hogy mit csinálJak, ez miért van?

2014. jún. 3. 20:03
 1/9 anonim ***** válasza:
A gépház nem tud elromlani :). Szerintem az ott a hálózati kártyán lévő 2db led lesz. Egy kicsit érthetőbben le tudnád írni? Milyen időközönként indul újra?
2014. jún. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
XD a gépház ki be kapcsol?:D
2014. jún. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Első válaszoló: hogy Bekapcsolom megy kb 1-3 percig, aztán 30-45 mp-ig semmi aztán magától megint bekapcsol. Második válaszoló bocs már, hogy nem értek a géphez!
2014. jún. 3. 20:16
 4/9 A kérdező kommentje:
Első válaszoló még annyi, hogy igazad van hogy hálózati kártya mert zöld a felülete amin van az a két kis "fény"! :)
2014. jún. 3. 20:18
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem tudod esetleg pontosabban elmondani,felvenni videóra plusz leírni a hardvereket?Könnyebb lenne válaszolni.
2014. jún. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs rá időm kiséretségire készülök, esetleg valami tipp?? Bármi?? Ennél pontosabban nem tudom, tegnap még semmi baja éjfél körül letettem alvora és reggel 9 fele be akartam kapcsolni és már úgy indult, hogy se kép se hang csak ki és be kapcsol magától.
2014. jún. 3. 21:12
 7/9 anonim ***** válasza:
Az info amit tudunk kb 0 alját súrolja..így senki sem fog tudni segíteni.
2014. jún. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De most mit vársz? Mit csináljak?? Ennél pontosabban hogy a faszba írjam le? Ha nem tudsz jót mondani akkor inkább hagyjuk, köszi a "sok" segítséget, ha bárki esetleg tud vmi tippet, akkor köszönöm előre is...
2014. jún. 4. 08:37
 9/9 anonim ***** válasza:
Rendben,oldd meg egyedül.
2014. jún. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!