Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Win 8.1 jelszó törlése/levétel...

Win 8.1 jelszó törlése/levétele. Hogyan?

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám hogy nem tudom,hogy kell levenni a jelszavam. Aki tudja segítsen!:(

Köszönöm a válaszokat.



2014. jún. 9. 14:33
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Gondolom nagyjából ugyanúgy, mint a win7-nél vezérlőpult/felhasználói fiókok és ott valahol.. Ha meg az email címre gondolsz, akkor keresésbe bejelentkezés aztán bejelentkezési beállítások módosítása és valahol ott :)
2014. jún. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Vezérlőpult >>> Felhasználói fiókok >>> Saját fiók módosítása a Gépházban >>> Bejelentkezési lehetőségek >>> Módosítás >>> Beírod a jelenlegi jelszavad >>> Tovább >>> Üresen hagysz mindent >>> Tovább
2014. jún. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sikerült! :)) Bár nem úgy ahogy leírtátok de azért mennek a zöld kezek köszi! :)
2014. jún. 9. 21:30
 4/9 Névtelenül nevű válasza:
92%

Azoknak, akik még mindig keresik a választ:


Win (gomb) + R gomb egyszerre beír,

netplwiz beír,

pipa elvesz,

alkalmaz,

kétszer beír régi jelszó,

újraindít.

2014. okt. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

nekem is ugyan ez a problémám!!

második, válaszoló ahogy te írtad ott ha üresen hagyok mindent nem enged tovább lépni

utolsó, válaszoló a tiedet pedig végigcsináltam és ugyan

úgy jelszavas a fiókom

kérdező, neked hogy sikerült??

2014. okt. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 hege007 válasza:

Sziasztok,

tudnátok nekem is segíteni?

win 8.1 alatt létrehoztam egy új felhasználói fiókot amit később mégis töröltem (sajnos még az előtt, hogy a microsoft visszaigazolta volna a fiókot). újra indításkor ez után (sajnos) nem a saját fiókommal (rendszergazdai jogosultságok) indul a gépem, hanem egy más felhasználóval (név és minden nélkül, teljesen üresen).

hogy lehet ezt kiírtani, s csak egy felhasználói fiókot látni ismét?

kösz a választ

Gábor

2014. okt. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A 2. és 4. válaszoló lépéseit egyaránt meg kell csinálni. Utána lesz teljesen jelszómentes a Windows 8.1.
2014. nov. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
88%

Vezérlőpult-> Felhasználói fiókok és családbiztonság-> Felhasználói fiókok-> Saját fiók módosítása a gépházban-> Bejelentkezési lehetőségek-> Jelszóházirend-> katt a Módosításra, kijön 1 kis ablak, katt a Módosításra, és azt fogja írni hogy: "A gép felébresztéséhez nincs szükség jelszóra"

kész :)

2016. ápr. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hogy kapcsoljam ki a zárolást a gépemről?
2016. dec. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!