Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » IBM Thinkpad Z61m (9452)...

IBM Thinkpad Z61m (9452) driver gondok. Mit töltsek le?

Figyelt kérdés

8 különböző cuccra ír randa sárga kérdőjelet az eszközkezelő... (biometric coprocessor, ethernet-vezérlő, háttértár vezérlő, ismeretlen eszköz(ACPI/ATM1200/4&38462492&0), ismeretlen eszköz (ACPI/IBM0068/5&2890D699&0), PCI Device, SM buszvezérlő, USB20 camera), de tulajdonképpen ha már az internetre onnan tudnék feljönni, sokkal előrébb lennék!

win xp-t húztam fel rá... matrica szerint arra tervezték



2014. jún. 19. 22:11
 1/5 Tengor ***** válasza:
Minden drivert töltsél le, ami a gyártó oldalán elérhető!
2014. jún. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia.


Az IBM csinált egy szoftvert: "system update" a neve. Ez elvileg letölt minden cuccot a gépre amire szükség van. Mondjuk hálózati kapcsolat nem ártana hozzá. :)

2014. jún. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

igen :) ezért is írta, hogy ha a netet el tudnám onnan érni az már tök jó volna :)


amúgy XP-hez 103 driver és softver van a lenovo support honlapon ehhez a vacakhoz... örültem volna ha megúszom, hogy mindet letöltsem, átvigyem a gépre és felrakosgassam egyenként (sajnos angolul nem tudok eléggé ezért nem tudom mindről eldönteni, hogy driver-e :( )

2014. jún. 23. 00:12
 4/5 A kérdező kommentje:

minden driver letöltve feltelepítve...

ethernet-vezérlő, háttértárvezérlő, PCI device, SM buszvezérlő, USB20 Camera még mindig problémás az eszközkezelő szerint :(

valakinek valamilyen ötletet?

2014. jún. 23. 10:11
 5/5 Emberek ***** válasza:
Eszközkezelőből próbáld meg feltenni a drivert hozzá!
2014. jún. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!