Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom Átírni a tabletem...

Csillagos9720 kérdése:

Hogyan tudom Átírni a tabletemet, hogy minden játék fusson rajta?

Figyelt kérdés
2014. jún. 20. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Fekete filctollal.

Ráírod, hogy iPad. :)

2014. jún. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
elsőnek is milyen tableted van ? ilyen nincs hogy átírni ez nem konzol hogy meg kell hackelni hogy menjenek rajta a játékok.. kalóz játékok esetén mindig meg van a módja mit hova kell tenni hogy működjön .. na meg nem mind1 ugye milyen hardver van abban a tabban mert ha valami gány nem igen fogsz játszani komolyabb gammekkel ..
2014. jún. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Pont úgy, ahogy egy mezei számológépet, hogy fusson rajta a Crysis 3.


Nem értem amúgy a kérdést. Átírni nem lehet, ugyanúgy vannak hardveres és szoftveres korlátai, mint egy számítógépnek, ha az adott játékhoz kevés a teljesítmény, nem fog rajta futni, vagy lassan. Ha pedig Play áruházból nem lehet letölteni egy adott játékot, mert azt írja nem kompatibilis az eszközzel, akkor valószínű, hogy tényleg nem kompatibilis.

Vannak módok a dolog megkerülésére, mondjuk külső forrásból letölteni az apk fájlt és arról telepíteni, mert előfordulhat, hogy esetleg tényleg fut rajta. Találkoztam ilyen esettel.

2014. jún. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedves 3-as próbáltam minden féle képpen feltelepíti a játékok nagyrészét és azt írja hogy PL: Gone Fishing has stopped.. :( amúgy a tab : Ainol Novo7 Basic: -CPU: Xbrust 1.0 GHz.

-Ram:DDR2 512Mb.

-PMU (ezt nem tudom mit jelent a dobozán vannak rajta az infók)

-Wifi 802.11b/g/n (de sajna nem lehet bekapcsolni)

-3D Open GL

-7" (800x480)

-5 POINT Multitouch capacitive

-Full HD 1080P (1920x1080)

-HDMI

-Remote control

-G-sensor

2014. jún. 20. 15:41
 5/6 anonim ***** válasza:
ez nagyon gyönge tablet örülj ha valami kártyád darts-os játék elfut rajta
2014. jún. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kártyás*
2014. jún. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!