Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet a computerimperium....

Hogy lehet a computerimperium.hu ról rendelni pc-ket?

Figyelt kérdés

kinéztem magamnak egyet de sajnos nem tudom hogy kell megrendelni.

Ha valaki tudja hogy kell pls segítsen benne.

Előre is köszi.



2014. jún. 21. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
E-mailben vagy telefonon.
2014. jún. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
NE rendelj onnan előre összerakott gépeket, ha jót akarsz!
2014. jún. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Elegem van abból, h mindenki szídja az imperiumot! Lat az ember egy kerdest,itt GYK-n, ami imperiummal kapcsolatos, mindenki Írja hogy onnan neee, onnan ne vegyünk összerakott,gépet! Kerlek szépen nekem másfél éve van egy gépem, imperiumtól, es annyira jól megy... Megkérdeztem mar tőletek, azt mondtatok azert szarok ott a gépek, mert aránytalanul vannak összerakva.


Nem! Informatikust kerestem meg ez ügyben, es pl. Az én gépemen minden olyan amilyen, egyszinten van a videokártya es a processzor. Segítőkészek a kollégák telefonon, es az üzletben is, semmi baj nincs ezzel....


hogy ne csak offoljak:,A weboldalon bal oldalt,a rendelés gombra Katt, vagy felhivod őket.

2014. jún. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Nem! Informatikust kerestem meg ez ügyben"


Informatikus és informatikus között is ég és föld a különbség.

Nem minden informatikus érthet mindenhez...

Például egy rendszergazda nem fog neked egy komplett elosztott alkalmazás tervezni.

2014. jún. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkitől a segítséget.
2014. jún. 22. 08:57
 6/7 A kérdező kommentje:
és rendeléskor ki kell mésolnom a kiválasztott gép linkjét?
2014. jún. 22. 08:59
 7/7 Gábor_79 ***** válasza:
A termék alatt megadott e-mailre küldesz levelet. Abban megadod a termék nevét és az árát, pontosításképp. Ha valami változtatást kérsz, azt is megjegyzed és reagálnak rá.
2014. jún. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!