Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptopok ajánlottak a...

Milyen laptopok ajánlottak a maximum 100 ezres kategóriában?

Figyelt kérdés

Általános felhasználásra (net, filmnézés, photoshop)

Eddig egy Fujitsu Siemensem, egy Acerem és egy Toshibám volt, a Fujitsuról inkább nem is beszélnék, Acer sem jött be, a Toshiba egész jó csak nekem túlságosan melegszik, így ismét márkát váltanék. Előre is köszi.



2014. júl. 18. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
40%

Packard Bell

80 ezer forintért vettem,és munkára használom.Office,Word,Excel,Photoshop,Vegas meg ilyenek.

Eddig nincs vele baj,bár a töltő kábel megtört és tegnap rendeltem netről utángyártottat.

2014. júl. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
2014. júl. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Integrált videokártya nem akadályozza pl az 1080p filmek átjátszását TV-re HDMI-n?
2014. júl. 18. 13:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Packard Bellt nehogy vegyél! Az egy ganéj márka.

Egyébként amit a #2 linkelt, az egész korrekt. 100ért nem fogsz szuper gépet kapni, de sztem ezzel tisztában vagy.

Egyébként meg ha van a gépen HDMI, akkor természetesen nem akadálya a TV-re való átvitelre, hisz azért van rajta.. másképp nem lenne értelme

2014. júl. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, végül egy Lenovo B590 lett 99.990 Ft-ért. Teljesen meg vagyok vele elégedve, HD filmek mennek.
2014. nov. 10. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!