Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » M. S. Word programban miért...

M. S. Word programban miért jelenik meg kötőjel a mindent mutat jel bekapcsolásakor?

Figyelt kérdés
Pontosabban bizonyos szavak hirtelen elválasztódnak egy kötőjelszerű jellel, de ha kikapcsolom a mindent mutat jelet, akkor eltűnik a kötőjel és a szavak összeolvadnak.
2014. júl. 27. 19:55
 1/4 A kérdező kommentje:

Hogy kicsit érthetőbb legyen csináltam egy képet, pirossal bekarikáztam az adott szavakat amiknél látszanak és a mindent mutat jel eltűnésével eltűnnek.


[link]

2014. júl. 27. 20:10
 2/4 anonim ***** válasza:

Próbálkoztam, és arra jutottam, hogy akkor jelenik meg, ha ott manuális elválasztást állítottál be.

Tehát ha az a szó túllógna a soron, akkor annál a "kötőjelnél" válna el.

2014. aug. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Most megnéztem a lehetőséget, de az egész dokumentumon nincs elválasztás van beállítva :(


Egyszerűen nem tudom megfejteni mi lehet. Nem én csináltam a dokumentumot, hanem egy letöltött könyv. Szerencsére nyomtatáson nem látszik így nincs macera azzal, hogy eltüntessem, de mégis elgondolkodtató.

2014. aug. 18. 20:53
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha kiveszed az elválasztást, akkor is megmaradnak azok, hogy később ne kelljen újra beállítani.

Mondom, az csak egy súgás a Wordnek, hogy "Ha el kell választani ezt a szót, akkor ezen a ponton tedd meg.".

2014. aug. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!