Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyiért tudom...

Szerintetek mennyiért tudom eladni a gépem, és hogy érné meg darabokban vagy egyben?

Figyelt kérdés

Cpu: Intel core 2 extreme qx6700 (s775)

Ram: 4gb hiperX DDR2

Alaplap: Asus p5wdg2ws Pro

Vga: Shappire radeon hd 7770 vapor-x oc

Hdd: samsung 400Gb

táp: 450w fps táp

Dvd író-olvasó

meg ugye a ház.



2014. aug. 2. 09:10
 1/4 anonim ***** válasza:
azt így nem tudom megmondani hogy mennyiért de szerintem attól függ kinek mi kell, de szerintem darabonként könnyeben elmegy, mert pl lehet hogy valakinek csak egy valami kell belőle a többinek meg kettő lehet hogy valakinek a vincsi, másiknak a táp, harmadiknak a ram és vagy a vga és vagy proci szóval érted mire gondolok..
2014. aug. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem azért jobb egyben mert:

Lehet hogy egyből elviszik pl a vga-t, meg a procit, de a többire csak napok, vagy hetek múlva lesz jelentkező. Vagy amire nagy esélyed van még: Nálad marad a táp, a dvd író, és a ház, mert ezeket annyira nem viszik használtan. Egyébként a vga-t lehet vinném. Mennyiért adnád?

2014. aug. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha gyorsan akarod eladni, akkor egyben, de ha jobban akarsz járni anyagilag, akkor darabokban.
2014. aug. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Prohardver, beárazás.

G.

2014. aug. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!