Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mikor jön ki az Iphone 6?

Mikor jön ki az Iphone 6?

Figyelt kérdés
Nem tudjátok mennyibe fog kerülni? Már egy csomó mindent hallottam hogy majd csak szeptember október fele fog kijönni de mivel nagy a várakozás megkezdték a gyártását és augusztus végén már ki is jön. Hallottam olyat is hogy majdnem 400ezer forintba fog kerülni. ez igaz? valaki aki jártas ebben a témában annak megköszönném ha válaszolna a kérdésemre:))

2014. aug. 10. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Szeptember 9-én fogják bemutatni, és alighanem idehaza emelkedni fog az ára (ha másért nem is, Euro árfolyama nőtt).
2014. aug. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azért annyi eszed lehetne, hogy nem dőlsz be olyannak, hogy 400e lesz a készülék.

Egyébként szept 9-én mutatják be és utána lehet valamikor kapni. A premier után nálunk egy héttel később meg lehet majd venni.

2014. aug. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
második válaszoló! az a nálunk az hol van pontosan?:D
2014. aug. 10. 17:57
 4/6 kérdező.. ***** válasza:
A szolgáltatóknál!
2014. aug. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
értem köszönöm!:)
2014. aug. 11. 01:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi sosem az első körben szoktuk megkapni, az az 1 hét inkább egy hónap, már ha a szolgáltatókról van szó. Ilyen-olyan GSM boltokban hamarabb is hozzá lehet majd jutni, de sokkal drágábban, és kétes garanciával.
2014. aug. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!