Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Rossz a tablettem, mi a baja?...

Bibike1000 kérdése:

Rossz a tablettem, mi a baja? ( többi lent )

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nemreg vettem egy Samsung tablettet . Sikmindent letoltottem ra de aztan most eldontottem h mindent leotrol .mindent letoroltem de azt irja ki h nincs eleg hely mas jatekokat letolteni pedig mindent letoroltem.elvittem egy szamitogepeshez es azt mondta h valami belso lemezen nincs semmisem letorolve es valami alkalmazast kell letolteni h skeruljon letorolni a jatekokat , kepeket a belso lemezrol .mi ez a proggram vagy ez hogy van ?
2014. aug. 15. 15:09
 1/3 anonim ***** válasza:
A beállításokba menj be és ott a Gyári adatok visszaállatása ez törli az összes adatot a táblagépről remélem segíteni fog
2014. aug. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 szandi1993 válasza:
az okosabb lett volna hogyha újratelepíted, mert hiába törlöd le pl: a játékot maga után hagyja a "szemetet" amit már nem tudsz letörölni úgy kell hogy először az "adatokat" kell letörölni és utána a játékot alkalmazást azt ajánlom telepítsd újra
2014. aug. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
vagy letöltöd a Clean Master-t
2014. aug. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!