Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » C:\Program~1\COMMON~1\System\S...

C:\Program~1\COMMON~1\System\Sysplayer~2. dll A megadott Modul nem található Mi ez a Sysplayer?

Figyelt kérdés

Minden Bejelentkezéskor ezt írja ki sajnos ez azóta csinálja mióta WIN 8.1-re frissitettem az Op.-rendszeremet...

Azt hittem ez valami technikai hiba amit a legközelebbi frissitéssel orvosolnak...


Hogy tudom letörölni vagy letölteni, mert amit ÉN találok róla az hogy ez Vírus holott NAGYON NEM VÍRUS mert ezt másodpercre pontosan azóta csinálja mióta WIN 8.1-re frisstettem... úgy 1 hónapja


Szeretnék egy olyan megoldást, ami nem rendszer visszaállítás vagy Op.-Rendszer REINSTALL


UTÓIRAT: Win 8-as Op.-rendszerem az eredeti szóval nem akarok WIN 7-et fölteni...



#.dll #rundll.exe hiba #Syspla #Sysplayer #Error DLL
2014. aug. 17. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:
2014. aug. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem Oldotta meg a problémámat továbbra is kiírja
2014. aug. 19. 19:26
 3/4 A kérdező kommentje:
Rakjam Újra a Windowst?:S
2014. aug. 19. 19:28
 4/4 A kérdező kommentje:
Nyugodtan írhattok még megoldást vagy egy picivel pontosabban:D
2014. okt. 2. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!