Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nem bootol a...

Mit csináljak ha nem bootol a gép? Átállitottam a biosban, újra indította és még a biosba se tudok belépni. Fekete a képernyő, nem csinál semmit. Mit lehetne tenni, a laptop szétszedése nélkül, nem rég vettem. Asus N56JN-DM061D i7 3770k

Figyelt kérdés

2014. szept. 5. 09:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Kiír valamit?


Egyébként ez egy próbát megér:

- vedd ki az akkut

- várj pár pillanatot

- tedd vissza

- kapcsold be

2014. szept. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 P.O.C. ***** válasza:
Még annyival kiegészíteném az előzőt, hogy ha kivetted az akkut, nyomd 30 másodpercig folyamatosan a bekapcsoló gombot, majd engedd el.
2014. szept. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Semmit nem ír ki.
2014. szept. 5. 10:12
 4/16 A kérdező kommentje:
sajna ez nem segített
2014. szept. 5. 11:22
 5/16 anonim ***** válasza:

Azt írtad, hogy nem rég vetted. Ha van rajta még garancia, akkor irány a szerviz/bolt.


Egyébként mit állítottál át előtte a BIOSban?

2014. szept. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Utoljára a gyári beállítások visszaállítását csinálta, úgy hogy be volt dugva a pendrive. Ezután újra indítottam és nem kapcsol be, csak fekete. Nem tudom mi történt vele.

Előtte csak a boot beállításokat állítottuk.

2014. szept. 5. 11:35
 7/16 Gábor_79 ***** válasza:
Az a gond, hogy az a processzor nem való abba a notebookba. Ha megnézted volna a specifikációt, úgy látnád, hogy az csak 4. generációs procit fogad [link] ez meg 3. generációs. Na meg többnyire, laptopokba, nem asztali processzor megy, hanem csökkentett órajelű, több okból is.
2014. szept. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 P.O.C. ***** válasza:

Tényleg nem is figyeltem, hogy ez desktop proci, ráadásul egy szorzózármentes tunningolós fajta.

Ennek bizony lehet köze a problémához.

2014. szept. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szerintem csak elírta, azért nem foglalkoztam vele. Bele sem megy szerintem...

Meg ha megbontás nélküli megoldást szeretne, akkor valószínűleg processzort sem cserélt...


De nekem is fura volt, amikor átolvastam a krédést, de a fentiek miatt nem említettem meg.


Ha meg tényleg azt erőszakolta bele, akkor...

2014. szept. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

IntelŸ Core™ i7 4700HQ Processor

Ez van benne

Ehhez nem igazán értek, nekem azt mondták, hogy ez jó.

Ez nem 4. generációs?

2014. szept. 5. 11:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!