Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Problémám lenne a számító...

Problémám lenne a számító gépemel kapcsolatosan h olyan baj van h magától ok nélkül el romlik olyat csinál h be kapcsolom a gépem ki adja h windows normál mód indítása és egy másik javítás (ajánlott)?

Figyelt kérdés
ha a normálra megyek épp h be adnád h megy végig aza csuszka pár másodpercig mutasa utána ujra indul a gép ha a javítot ra megyek a fájlok be töltése végig megy a fehér csík utána kék halált ad. Mi a baj? azt szeretném meg tudni h mi baja lehet? aki tudja a meg oldást írjon meg köszönném nagyon !
2014. szept. 6. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Win reinstall, és tanulj meg írni, ha írásban akarsz kommunikálni.
2014. szept. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Tengor ***** válasza:
#1 jól írja. Adatmentés, majd reinstall. Valami elfikkant a rendszerben, esetleg csak simán elöregedett az oprendszer.
2014. szept. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom mitől, de baromi álmos lettem, nem tudom hol jár az agyam, de ilyen igénytelenül és értelmetlenül még ilyen állapotban sem tudok írni. Elképesztő, hogy valakinek ennyire nincs igénye a saját írására.
2014. szept. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
verjem anyátokba akkor siettem a kérdésel mert meg javult magától a gép és gondoltam hátha tudja vki mi baja lehet nem pedig azt h le fikázni h írok
2014. szept. 6. 20:05
 5/5 Tengor ***** válasza:

Ne legyél felháborodva. Nem azon a fél percen fog múlni, hogy megy a géped vagy sem, hogy elolvasod még egyszer, amit bekalapáltál a billentyűzeten.

A kollégák sokkal szívesebben segítenek, ha látják a kérdezőn, hogy legalább annyi értelem van benne, hogy igényesen ír. Miért írnánk bárkinek tanácsot, ha látszólag egy mondat leírása problémás, és hol van egy még egy rendszer hibáinak javításától?

2014. szept. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!