Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Leejtettem a laptopomat és...

Leejtettem a laptopomat és ujraindítottam kérte a telepítő lemezt beraktam és már 30perce azt írja ki hogy telepítés előkészitése? Menni fog a gép?

Figyelt kérdés
Ha a gépet elküldöm garanciában a szervízbe akkor rájönnek hogy a gépet elejtettem? Akkor visszaküldik vagy megcsinálják. A gépem HP márkáju .

2014. szept. 12. 15:41
 1/4 A kérdező kommentje:
Melyik része romlhatott el valószínüleg ?
2014. szept. 12. 15:43
 2/4 anonim ***** válasza:
Bármelyik alkatrésze megsérülhetett. Valószínűleg látni fogják, hogy valami erős behatás érte a gépet, így garanciálisan biztosan nem fogják javítani.
2014. szept. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Tengor ***** válasza:
#2 jól összefoglalta. Garanciával nem is próbálkoznék. Ha szerencséd van csak valami elmozdult, egy ügyes szervizes talán megtalálja. Ha nincs szerencséd, akkor valami az alaplapon tört el. Annak a cseréje közelíti a gép árának a felét.
2014. szept. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Garanciális helyfüggő a dolog szerintem. Ha nincs rajta látható sérülés, lehet érdemes lenne megpróbálni, max megsúgod, hogy leesett...
2014. szept. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!