Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan nyissam meg a . Kfg fájlt?

Vertyo kérdése:

Hogyan nyissam meg a . Kfg fájlt?

Figyelt kérdés
A fősulinkban írtak egy programot a tanárok, a ZH-nál ez a program az elméleti anyagot kéri vissza tesztjelleggel. A program .kfg kiterjesztésű fájlokban tárolja a különböző szakoknak szánt kérdéseket. A programot nem tudom futtatni, a kfg fájlokat kimásoltam és hazahoztam, de ha megnyitom jegyzettömbbe akkor ismeretlen kódolást kapok és csak kiolvashatatlan szöveg lesz belőle. Erre van valami megoldás? (nem Adobe Acrobatos fájlról van szó)

2014. szept. 16. 18:47
 1/1 anonim ***** válasza:
A programot kéne megszerezni, amivel csinálták, ott van definiálva ez a formátum. És egyúttal az tudja is értelmezni.
2014. szept. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!