Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha veszek egy ps 4-et akkor...

Ha veszek egy ps 4-et akkor muszály előfizetni a playstation plusra?

Figyelt kérdés
Mivan ha nem fizetek a ps plusra akkor nem tudok multizni? a ps frissitést se tölti akkor ha nem vagyok Ps plus előfizető?

2014. szept. 24. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Frissíteni, netezni tudsz... csak online játszani nem...

[Sztem még a psn store-t eléred szal demokat tudsz letölteni, de ezt nem 100%-ra mondom]

2014. szept. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom miért jó előfizetni, nincs PS-em, de azt tudom, hogy ingyen felmehetsz a netre, és ingyen is multizhatsz.
2014. szept. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2# Ps4-en az ingyenes multi megszűnt, csak ps3-on maradt ingyenes
2014. szept. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
8%
Na azt nem tudtam, a 4-ről még nem hallottam sokat, de szerintem még amúgy sem éri megvenni, mert csak a "régi" játékok vannak rá felújítva.
2014. szept. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sterling450 válasza:
Simán tudsz netezni, frissítéseket letölteni, Free to Play játékokkal is tudsz játszani (azokkal még multizni is tudsz), a PS storeból is tudsz vásárolni, csak nem tudsz multizni.
2014. szept. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
10%
Melyik gyökér unatkozik már megint? Minek mínuszol? Szerinte megéri 150 ezerért PS4-et venni, és játszani a PS3-ra kiadott játékokkal? Az akkor elég hülye vagy elég nagy kocka...
2014. szept. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Melyik gyökér unatkozik már megint? Minek mínuszol? Szerinte megéri 150 ezerért PS4-et venni, és játszani a PS3-ra kiadott játékokkal? Az akkor elég hülye vagy elég nagy kocka..."


Jottek mar ki next gen jatekok, es most mar szinte csak az fog jonni...Es 110ert mar kapsz PS4-et. Nyilvan van egy atmeneti idoszak amig nem lehet tul nagyot alkotni.

2014. nov. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!