Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Körülbelül mennyibe kerül egy...

Körülbelül mennyibe kerül egy laptop belső ventilátorjainak a kitisztítása?

Figyelt kérdés
2014. szept. 28. 00:15
 1/4 OneHitGoHome ***** válasza:
52%
Nem túl dárga, nekem a gépemet 500 ft-ért porolta ki a szerelő. Laptopot szerintem megcsinálják, max. 1.500ft-ért.
2014. szept. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 soccerway ***** válasza:
100%

aha...

"Laptop tisztítás 1 munkanap 6.000 Ft + Áfa"

2014. szept. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 P.O.C. ***** válasza:
100%

Egy asztalai gépet nem kihívás tisztítani, csak lekapja az oldallapot. És kompresszorral megcsapkodja kb egy percig, különös tekintettel a hűtő bordákra. Nekem ezért még pofám se nagyon lenne pénzt kérni.


A laptop viszont más tészta, mert ha ott is így járna el csak befelé tudná fújni a sok ganét, azzal pedig többet ártanak mint használna. Szóval ilyenkor majdnem csutkára szét kell szedni a gépet, mert csak úgy lehet szakszerűen tisztítani. Több nyűg, több munkaidő ergo jóval drágább.


Szóval a második válaszoló jár közelebb az igazsághoz.

2014. szept. 28. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Német_Tibor ***** válasza:
Párezer forintnál nem lehet több. Ha 5-6 felett van, akkor le akarnak csak húzni.
2014. szept. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!