Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan álljam meg, hogy egy...

Hogyan álljam meg, hogy egy teljes napig ne gépezzek?

Figyelt kérdés
Mióta rátaláltam az mlap.hu-ra azóta egy nap akár 5-10 órát is gépezek. Attól félek, hogy elromlik a szemem. Mit csináljak, hogy ne üljek egész nap a gép előtt?? Állandóan egyedül vagyok otthon, barátaim nincsenek (vagyis vannak, de nem érzem velük jól magam). Ha táncolni, tornázni szeretnék akkor is kell a gép, mert nincsenek cd-im, a youtuberól hallgatok zenéket. Mondjatok minél több dolgot, amit egyedül is lehet csinálni, és közben jól szórakozok. Köszike előre is!!
2008. aug. 10. 18:10
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
olvas, aludj, álomodozz, sétálj, fuss, sportolj, buszocskázz, kirándulj, részegedj, találj hobbit, sepregess, porszívózz, vegyél háziállatot, barkácsolj, filozofálj, dolgozz, tanulj, kertészkedj, strandolj. Hirtelen ennyi jut eszembe. A netezés kérdését meg egyszerű megoldani, ne fizesdki a számlát, hidd el, többé nem lesz gond, hogy az mlap.hu-n lógsz.
2008. aug. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10%

énis igy vagyok ahogy te kb:S

Egy 16 éves fiú

2008. aug. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
92%

találj valami közös programot a barátaiddal, menjetek el szórakozni, vagy csak egy nagyot sétálni, segíts családtagjaidnak vagy keress valami olyan dolgot ami érdekel( persze a számítógépen kívűl...:D/valami sport vagy barkácsolás..csupa hasznos dolog/)

nekem így sikerült;)

sok sikert;)

2008. aug. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%

Egyetértek az előttem szólokkal. Olvass sokat, vagy tévézz :) Nem ártana, ha lennének barátaid, mert akkor több mindent csinálhatnál

Szerezz barátot! ;)

2008. aug. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha már annyit gépezel akkor inkább Travianozz, ha ennyi időd van rá akkor szép eredményt érhetsz el a játékban :)


Egyébként meg vegyél bringát, motort, DSLR fényképezőgépet vagy uszodabérletet, nekem ezek szoktak beválni :)

2008. aug. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszi a sok választ. Lenne még egy kérdésem: tudnátok mondani egy jó kis blogoldalt, ahol csinálhatok saját blogot??
2008. aug. 13. 13:59
 7/9 anonim ***** válasza:

Nos, például olvass rengeteg könyvet olyan témában ami érdekel téged: nekem példéul a történelmet nagyon imádom, rengeteg könyvet olvasok, plusz még a neten is.

Keress egy/vagy több hobbit, pl.:menj le gyúrni,futni, ha sok a pénzed akkor elkezdhetsz airsoftozni/paintballozni, (nagyon élvezetes, érdemes kipróbálni ) + csajozz/fiúzz.

Vagy keress munkát, az garantáltan leköti az idődet:)

Vagy ha még sulis vagy, akkor tanulj ! Ártani nem árt :)


Blogok: freeblog.hu, blog.hu blogspot.com,stbstb, de ezt nyugodtan kigoogleozhattad volna.

2008. aug. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Lépj be a Lyoness-be ;)



A belépő összeg minimum 39000 huf, de csak annyit kell csinálnod, hogy megkérdezed az embereket, nem akarnak-e belépni (miútán elmagyaráztad mi is az) jah és egy rakat helyen, magyarországon kb 7000 üzlet van benne, 120 000 ember, és az ilyen üzletekben kedveményt kapsz, plusz további százalékot átutalnak neked a kártyádra (autómatikusan kapsz kártyát ha belépsz)


A pénzet nem emberek kiszipolyozásából kapod, hanem a multik akik beléptek azt a pénzt marketinfre költenék amúgy...


csak azért mondom, mert egy.két hónap/év elteltével, ha aktív vagy, vavi 7számjegyűt is kereshetsz... Háth ha még rábeszélsz néhány nagy fejest.. ;)


A helyzet az, hogy egy A4 es oldalon se bírnám elmagyarázni, mert elsőre kínai, úgyhogy inkább dobj meg egy emaillal, de az MSN címem is ez : adaw(kukkac)freemail(pont)hu


és küldök előadás anyagot, amiből felfoghatod, mi is ez... csak azért mondom így, mert én se bírtam felfogni.. :P


Egy 17 éves diák.

2008. aug. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Egyébként lakhely függő is hogy milyen lehetőségeid vannak. Pl ha nem belvárosban lax, sőt, akkor pecázhatsz is, vagy elmehetsz vadászni a németekkel, de a lovaglás is nagyon baró. főleg mert tuti hogy találsz magadnak barátot.

Sőt, nagyon őőő hogy mondjam.. szóval józan, normális, jófejjé teszi az embert, az állatok, a trmészet, a normális, fairplay psortoknak ilyen a hatása :)

2008. aug. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!