Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » SSD-re van téve a win 7 és...

SSD-re van téve a win 7 és mégis több perc alatt bootol be de az egér a billentyűzet és a programok sem mennek rendesen ez a windows hibája?

Figyelt kérdés

az egér bal gombja ragad néha leáll a billentyűzet és egér a játékok rémesen csúnyán néznek ki és szaggatnak is pedig nincs gyenge gépem

[link]

ezt töltöttem le lehet hogy rossz ??



2014. okt. 5. 22:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Meghívót is kűldj mert nem tudom mi az így! :)

Nem lehet, hogy kicsi a tápod?

2014. okt. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 soccerway ***** válasza:
ha se egér se billentyűzet nem megy, az nem valószínű hogy windows hiba. Inkább hardver, vagy user error.
2014. okt. 6. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
500 w és egy hónapja még semmi gondja nem volt (mondjuk azóta cseréltem vinyót) az egér és a billentyűzet csak játék közben áll meg de a bal egér gomb az ragad az asztalon is
2014. okt. 6. 18:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Az egész win 7 egy rakás fos én nemhasználom azt a zs@rt most 8.1 em van elöte vista volt. A 7 es kva lassú és állandón befagy akármilyen erös gépen.
2014. okt. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

azóta én is váltottam 8.1-re :D

kicsit alakítani kell még a beállításoknál de még mindig 40 mp mire be bootol és ha már kifizettem azért az SSD-ért azt a pénzt akkor már működjön rendesen !

2014. okt. 12. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!