Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom ha valaki...

Honnan tudhatom ha valaki letilt Msn-ről? Van valami trükk, program, amivel ezt ki lehet nyomozni?

Figyelt kérdés
2008. aug. 11. 11:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Igen egyszerű: felveszed az érintett személyt egy másik címre is. Aztán ha ott fent van és nálad meg nem akkor bizony letiltott. Amúgy meg ha letiltott biztos oka volt rá...
2008. aug. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az lehet, de kíváncsi vagyok.És ezen kívül van más módszer?Azért köszi a választ.
2008. aug. 11. 11:39
 3/13 anonim válasza:
100%

Üdv!


(az oldal tele van popup ablakokkal, mellesleg a megbízhatósága az 50%-ot csak alulról közelíti meg!)

Beírod az MSN címét, utána az alul látható kódot és ha online az állapota viszont nálad úgy látszik, hogy nincs fenn, akkor letiltott...


[link]


Remélem tudtam segíteni.

2008. aug. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a partnerlista-karbantartó. Bár azt nem tudom, h ami ott van az csak a letiltás, vagy le is törölt msnről, v mind2 esetben kiírja e h nem vok fenn...
2008. aug. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Msn Plus kell hozzá, és igaza van az előttem szólónak, a partner karbantartóban megtudod nézni, hogy ki tiltott le, ill. kinek a listáján nem vagy fent.
2008. aug. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köcce;)
2008. aug. 21. 16:05
 7/13 anonim válasza:
91%

Szerintetek ha nemrég újra telepítettem az msnt akkor is helyesen írja a partnerlista karbantartó hogy kinek vagyok fent és kinek nem?

Ha valaki mindig rejtve van vagy épp nem vagyok belépve akkor is jelzi ha letörölnek meg letiltanak?

2009. márc. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
34%

:D )Írásodból kiederül,hogy Te egy sűrűn letíltott,törölt msn partner vagy:)

Mi rosszat szoktál tenni?:)

Barbara

2009. szept. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%

A partnerlista karbantartó csak azt jellzi,hogy kinek a listáján van vagy éppen nincs MAN-en az illető,de a tíltást nem.

Legegyszerűbb szerintem is egy másik msn-cím készítése,és oda felveszed:)

Lily

2009. okt. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
A plussz(MSN) sem mutatja ki a tíltást ,ez nagy tévedés.
2009. okt. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!