Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ablak tisztitóval töröltem le...

TheCoolGamer kérdése:

Ablak tisztitóval töröltem le a laptopom képernyőjét és most elvan kenődve vagy nem is tom fehéren látszik nagyon de zavaró mintha alá folyt volna de nem tom. Mit csináljak, mit érdemes ilyenkor csinálni elvitessem szerelőhöz vagy már ez így marad?

Figyelt kérdés
Vagy már mehet a kukába a laptop? A válaszokat előre is köszönöm.

#képernyő #laptop #ablak tisztitó
2014. okt. 18. 23:28
 1/4 A kérdező kommentje:
A képernyő foltos egy nagy folt és össz-vissz világos színeken látszódik nagyon.Egy kicsit feketén is de csak egy kicsit.
2014. okt. 18. 23:37
 2/4 A kérdező kommentje:

Csináltam egy fotót: [link]

Hát nem tudom hogy mennyire látszik de szerintem a lényeg látszik.

2014. okt. 18. 23:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Arra nem gondoltál, hogy az ablaktisztítókat üvegre szánták? Az üveg meg sokat kibír. Nem úgy, mint a TFT panel.

Elviheted szerelőhöz, mert valószínűleg ki lehet cserélni a képernyőt, de hogy ez mennyibe kerül majd?...

2014. okt. 19. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na már csökken mára már kisebb lett.Tegnap jó nagy volt.
2014. okt. 19. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!